Ze swiata architektury – USGBC i AIA ogłaszają drugą konferencję Architecture for Humanity Sustainability Design Fellow

Amerykańska Rada ds.
Budownictwa Ekologicznego (USGBC) i Amerykański Instytut Architektów (AIA) ogłaszają Burtland Granvil, AIA, LEED AP jako nową Architekturę dla Humanity Sustainability Design Fellow.
Po sukcesie pierwszego pracownika Sustainability Design Fellow, Stacey McMahan, AIA, LEED AP, Granvil będzie pracował bezpośrednio ze społecznością haitańską w centrum odbudowy architektury dla ludzkości z siedzibą w Port-au-Prince.
.
Trzęsienie ziemi nie miało tak wielu żyć, jak to miało miejsce w przypadku niskiej jakości konstrukcji.
powiedział Granvil.
Centrum odbudowy Architektura dla ludzkości na Haiti pomoże kształcić i budować wspólnie z lokalnymi obecnymi i przyszłymi budowniczymi Haiti – to główny powód, dla którego dołączyłem do architektury dla ludzkości.
Jestem tu z innymi, aby pracować nad długoterminowym podejściem.
Haiti, jak również inne obszary po katastrofie, mogą skorzystać z tego rodzaju przejściowego biura z takim nastawieniem.
W czasach McMahana na Haiti założyła biuro Haitańskiej Architektury dla Ludzkości, opracowała standardy redakcyjne i dokumentacyjne, które obejmowały kod i dostępność, i wymyśliła proces wstępnej kwalifikacji wykonawców do licytacji.
McMahan nadzorował także projektowanie i rozwój kilku szkół, jednocześnie rozwijając możliwości rozwoju zawodowego dla haitańskich architektów, ustanawiając standardy projektowania zrównoważonego rozwoju.
Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu, przywództwo Granvil pomoże zespołom współpracy USGBC, AIA i Architecture for Humanity w odbudowie Haiti z trwałym wzornictwem opartym na wysokiej wydajności, integralności strukturalnej, wyższej efektywności energetycznej i wody oraz lepszej wentylacji dla mieszkańców.
Granvil jest odpowiedzialny za zwiększenie lokalnej zdolności zawodowych poprzez szkolenia i pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa i zrównoważonego budownictwa dla mieszkańców Haiti.
Przeczytaj pełną informację prasową tutaj.
Odniesienie: USGBC, AIA, Architecture for Humanity
[więcej w: polimerobeton, brama garażowa rolowana, nomi elblag ]

Powiązane tematy z artykułem: brama garażowa rolowana nomi elblag polimerobeton