Architektura 21szego wieku : Steven Ehrlich, FAIA zdobywa nagrodę Maybeck Award 2011

Bill Timmerman Od rezydencji po architekturę publiczną i instytucjonalną, Stevena Ehrlicha, FAIA stworzyła szereg charakterystycznych budynków, dzięki którym zyskał uznanie wśród kolegów i Rady AIA w Kalifornii, która przyznała mu nagrodę Maybeck 2011.
Według AIACC ta nagroda jest przyznawana za wybitne osiągnięcia w dziedzinie projektowania architektonicznego wyrażone w pracy wykonanej przez indywidualnego architekta w trakcie długiej kariery zawodowej ..
Honor nagrody Maybeck nie jest przyznawany co roku.
Ostatni odbiorca był w 2007 roku.
Charakteryzuje się nagrodą Lifetime Achievement Award i Firm Award, uznając indywidualny wkład w praktykę architektury.
Została założona w 1992 roku, a Steven Ehrlich, główny i założyciel Ehrlich Architecture, który znajduje się w Culver City w Kalifornii, jest 14.
Odbiorcą tej nagrody.
Dołącz do nas po przerwie, aby uzyskać więcej informacji na temat nagrody i Steven Ehrlich.
Ehrlich opisuje swoją filozofię projektowania jako wielokulturowy modernizm; ewoluowało to z jego przekonania, że miejsce i kontekst, lokalna kultura i cała jej specyfika są bodźcami, na które architektura musi odpowiedzieć.
Miał międzynarodową karierę, która prawdopodobnie wpłynęła na jego wrażliwość na różnice w kulturze.
Przez sześć lat uczył w Afryce jako architekt pokojowego korpusu w Maroku i profesor w Nigerii.
Ehrlich Architects otrzymał także osiem nagród AIA Design Awards i został nazwany 2003 Firm Roku przez AIACC, pod kierownictwem Ehrlicha.
.
Ehrlich Architects W 2011 roku Ehrlich.
S Houses, kolekcja rezydencji zaprojektowana przez Steven Ehrlich, została opublikowana w tej kolekcji z dogłębnym spojrzeniem na indywidualne projekty ze zdjęciami i opisami dla każdego.
Tutaj, w Blogu, rozpoznaliśmy także niektóre z jego zadziwiających prac, w tym budynek Szkoły Dziennikarstwa w Walter Cronkite w Arizonie, a także Szkołę Ziemi i Przestrzeni Kosmicznej.
Firma wygrała również międzynarodowy konkurs na projekt w Abu Zabi w Federalnej Radzie Narodowej, w kompleksie parlamentów Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
.
Erhard Pfeiffer Pamiętaj, aby sprawdzić więcej prac od Ehrlich Architects poprzez Blogu.
.
Matthew Millman
[przypisy: piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania, struktonit, polimerobeton ]

Powiązane tematy z artykułem: piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania polimerobeton struktonit