Magazyn architektoniczny : CO / FXFOWLE ogłasza wspólne przedsięwzięcie

Palomar Medical Center West (PMCW), autor: CO Architects – Renderowanie dzięki uprzejmości CO Architekci Firma CO Architekci z siedzibą w Nowym Jorku i na Florydzie, FXFOWLE, ogłosiła powstanie spółki joint venture o nazwie CO / FXFOWLE.
Powstały pod koniec grudnia obie firmy rozpoczną prawdziwą współpracę.
ze wszystkimi ich usługami projektowymi.
Podczas gdy każda firma będzie nadal utrzymywać swoją indywidualną tożsamość i działalność, będą wspólnie realizować nowe projekty, co pozwoli im poszerzyć zasięg geograficzny i ekspertyzy.
Siły FXFOWLE leżą w projektach urbanistycznych, infrastrukturalnych, komercyjnych, kulturalnych i edukacyjnych, a firma CO Architekci ma duże doświadczenie w zakresie opieki zdrowotnej, nauki i technologii, edukacji medycznej i typologii obywatelskiej.
Wspólnie CO / FXFOWLE zostało już zaproszone do wzięcia udziału w konkursie na projekt prestiżowej instytucji edukacyjnej w Nowym Jorku.
.
FXFOWLE ma takie same aspiracje do projektowania jak CO Architects.
mówi Scott Kelsey, AIA, Managing Principal of CO Architects.
Istnieje konsekwentne podejście do tego, co staramy się osiągnąć w architekturze w zakresie projektowania, rzemiosła, szczegółów i zrównoważonego rozwoju. Partner zarządzający FXFOWLE Guy Geier, FAIA, FIIDA, LEED AP dodaje: Z niecierpliwością czekamy na połączenie naszych wspólnych filozofii i dogłębnego doświadczenia, gdy wspólnie wykorzystujemy przyszłe możliwości, aby stworzyć sensowną, zrównoważoną architekturę i wnętrza.
[hasła pokrewne: polmar z tykocina, pressbeton, polmar tykocin ]

Powiązane tematy z artykułem: polmar tykocin polmar z tykocina pressbeton