Kącik architekta – Aktualizacja: National Mall Phase Three / Weiss / Manfredi + OLIN

Jak już wcześniej udostępniliśmy na AD, Washington DC.
S National Mall.
Najczęściej odwiedzany park narodowy w Ameryce, z ponad 25 milionami odwiedzających rocznie, przechodzi całkowitą renowację.
Projekt o wartości 700 milionów dolarów będzie pierwszym poważniejszym renowacją od ponad 35 lat i skupi się na trzech lokalizacjach Mall: Union Square, teatrze Sylvan na Washington Monument Grounds i Constitution Gardens.
Podczas intensywnego, trzyczęściowego konkursu, jury najpierw oceniło dziesiątki portfeli, aby wybrać do ośmiu projektantów na stronę; przeprowadził wywiady zespołu, aby zawęzić projektantów witryny do pięciu; i wreszcie, podczas Fazy trzeciej, jury zorganizuje konkurs na projekt dla każdej witryny.
Zostaliśmy powiadomieni przez Weiss / Manfredi i OLIN, że ich zespół został wybrany do opracowania dwóch z trzech stron; Niewielki wyczyn dla konkurencji, która rozpoczęła się od ponad 000 projektantów.
Multidyscyplinarny zespół projektantów architektury, krajobrazu i planowania opracuje propozycje dotyczące zarówno Pomnika, jak i Ogrodów Konstytucji.
Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co zespół będzie rozwijać, i będziemy Cię na bieżąco informować o innych finalistów fazy trzeciej i ich propozycjach, gdy usłyszymy więcej.
[hasła pokrewne: polmar z tykocina, piec gazowy jednofunkcyjny, nomi elblag ]

Powiązane tematy z artykułem: nomi elblag piec gazowy jednofunkcyjny polmar z tykocina