Architektura 21szego wieku : Portal informacyjny / CEBRA

CEBRA Nasi przyjaciele z CEBRA udostępnili swoje nowe Centrum Informacyjne dla Rebild Hills i Rold Forest, zwycięskiego konkursu we współpracy z HP Byg, Viggo Madsen i architektem wystawy Elisabeth Tops.
E.
Położony w niesamowitych rezerwatach przyrody w Rebild Hills w Danii i Rold Forest w północnej Jutlandii, projekt został skonceptualizowany jako otwarty i przyjazny budynek, który służy jako miejsce spotkań, aby poinformować, poprowadzić i zainspirować 400 000 gości, którzy są prowadzeni przez lasy każdego roku.
– Stworzyliśmy portal informacyjny, który jest zarówno budowlany, jak i przyrodniczy, z wyrazistym wyrazem i charakterem wywodzącym się bezpośrednio z formalnego języka i elementów natury, co sprawia, że budynek wyróżnia się z otoczenia i wtapia się w scenerię przyrody w tym samym czasie.
wyjaśnił CEBRA.
Więcej o projekcie, w tym wiele niesamowitych rysunków rąk CEBRA, po przerwie.
Budynek jest wykonany jako struktura rzeźbiarska z surowego drewna ciętego, czerpiąc z podobieństwa.
Otwarcia i zamknięcia lasu, kiedy się przez niego przechodzi i patrzy w górę przez gałęzie.
chaotyczna sieć przecinających się linii..
.
CEBRA Materialność budynku tworzy doświadczenie podobne do spaceru w lesie , w połączeniu z zapachem drewna i natury, które określa nastrój do odwiedzenia lasu i wzgórz.
.
CEBRA.
Covered Outdoors.
Charakterystyczny charakter budynku.
grafika.
wytrzymałość struktury drewna i wizualne odniesienie do drzew i gałęzi.
działa jako matryca dla logotypów, elementów komunikacyjnych, mediów, przewodnich elementów krajobrazu itp., aby stworzyć wygląd i koncepcję przewodnią, która łączy historię, budynek i doświadczenie użytkownika w kolejnej historii ,.
dodano CEBRA.
.
CEBRA.
Concept Sketch Details Nazwa: Infoportal Rebildbakker & Roldskov Zamówienie: Publiczny Typ: Konkurs Kategoria: Kultura Klient: Rebild Municipality & Realdania Lokalizacja: Rebild, DK Rok: 2012.
ongoing Purpose: Centrum informacyjne i muzeum Rozmiar: 10,760 stóp kwadratowych Budżet: 12,7 mln DKK.
Nagroda: 1.
nagroda w konkursie Serwis: Wiodące usługi doradcze Klasa energetyczna: Standard 2015 Współpraca: deweloperzy HP Byg, inżynierowie Viggo Madsen, architekt wystawy Elisabeth Tops.
E
[przypisy: agilis cattus forum, agilis cattus forum ogrodzeniowe, mrówka wadowice ]

Powiązane tematy z artykułem: agilis cattus forum mrówka wadowice piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania